ROP Jihozápad

Svátek má Taťána

29. 3. 2020

obl

Bude polojasno až oblačno, od západu během odpoledne až zataženo a postupně místy déšť nebo přeháňky. Denní teploty 11 až 15°C, v západní polovině Čech kolem 7 až 11°C, na JV 17°C. Noční teploty 3 až -1°C.

JEŽÍŠEK

11. 12. 2019 Zobrazit více

Předvánoční projekt KRABICE OD BOT

Předvánoční akce

KRABICE OD BOT

Má za cíl potěšit děti z chudších rodin, které se nemají tak dobře jako my. A zároveň učí naše děti tomu, že z hojnosti, kterou máme, můžeme něco málo darovat a udělat tím velkou radost dětem, kterým to vykouzlí úsměv na tváři.

Naše školka se rozhodla, že potěší 10 dětí předškolního věku a obdaruje je krabicí plnou radosti.

Proč se projekt jmenuje krabice od bot?

Protože množství dárku pro každé dítě je omezeno tím, že se musí vejít do krabice od bot. Ovšem je potřeba myslet na to, že tato krabice, může být jediným dárkem, které dítě na vánoce dostane, takže je vhodné, aby v krabici bylo více různorodých maličkostí.

A jak bude probíhat projekt v naší školce?

Budeme moc rádi, když se do tohoto projektu zapojíte s vašimi dětmi a pomůžete nám naplnit krabice pro holky i pro kluky. Vůbec není nutné do této akce investovat nějaké peníze, spíše jde o to, si s dětmi popovídat o tom, zda by bylo možné nějakou jejich hračku darovat – mohou to být použité hračky, které jsou v dobrém stavu. Samozřejmě v koupi něčeho nového vám nebudeme bránit. Budeme rádi za jakoukoliv věc do krabice a věříme, že společnými silami krabice naplníme.

Věci do krabice prosím přineste v týdnu od 25. 11. do 29. 11.

V následujícím týdnu s dětmi krabice zabalíme!

Co vše může být v krabici?

Krabice budeme věnovat dětem, které jsou v předškolním věku, takže vy nejlépe víte, co dokáže vaše dítě potěšit a co by dítě nejraději v krabici našlo. A děti, které toho nemají opravdu mnoho, budou vděčné třeba i za – pexeso, pastelky, obrázkovou knížku, plyšáka, malou stavebnici, puzzle a podobné věci. Fantazii se meze nekladou a my budeme moc rádi, když se nám podaří krabice naplnit!

Chcete více informací?

Můžete je najít na internetových stránkách: https://www.krabiceodbot.cz/

Či se doptat u paní učitelky Zdislavy

DĚKUJEME MOC ZA VAŠI SPOLUPRÁCI