ROP Jihozápad

Svátek má Norbert

6. 6. 2020

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 13 až 9°C.

JEŽÍŠEK

11. 12. 2019 Zobrazit více

Krabice od bot - velké díky za Vaši spolupráci

Naši milí rodiče,

z celého srdce Vám chci poděkovat za vaše nasazení při projektu Krabice od bot. Vaše spolupráce mi vyrazila dech a musím se přiznat, že jsem dárky balila se slzami v očích, jak jsem byla dojatá, kolik krásných věcí jste pro děti donesli. Deset krabic pro děti se nám podařilo naplnit tak, že pomalu nešly zavřít. Každé dítě v krabici díky vám najde pexeso, krásnou knížku, pastelky, fixy, plyšovou hračku a spoustu dalších krásných věcí. Na všechny holčičky čeká panenka a na všechny kluky auto. Myslím si, že každá krabice je plná radosti, kterou obdarované děti ponesou ještě dlouho v srdci! Dokonce se nám sešel věcí takový nadbytek, že se vše nevešlo do krabice, tak jsem kontaktovala humanitární organizaci Adru, které zbytek věcí předám, a ona je využije k dobročinným účelům. Takže díky vám bude mít radost spousta dalších dětí.

Ještě jednou z celého srdce velké DĚKUJI. A přeji Vám, aby i Vaše Vánoce byly plné takové radosti, laskavého obdarování a chvilek pohody.

S vděčností, paní učitelka Zdislava

Zabalené dárky, připravené na cestu k dětem

9. 12. 2019 Zobrazit méně